Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

_____________ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від ________________ 2016 року

Про передачу бюджетних

трансфертів Лубенській

міській раді у 2017 році

 

       Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 93 Бюджетного Кодексу України, з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

   1. Передати у 2017 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 30,0 відсотків до розрахункових показників обсягу видатків на охорону здоров’я зведеного бюджету району на надання амбулаторно – поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню, яке приживає на території району, установами та закладами охорони здоров’я, що розташовані на території міста Лубни і утримуються з міського бюджету.

   2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2017 році між районною та міською радами в терміни, визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

 

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця