_____________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2016 року

Про внесення змін

до рішення районної ради від 24.04.2015

«Про затвердження переліку закладів культури

базової мережі районного рівня

та їх граничної штатної чисельності»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про культуру»,рішення районної ради від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік», наказу управління культури облдержадміністрації від 20.11.2015 № 353 «Про присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив» районна рада

1. Внести зміни до рішення районної ради від 24 квітня 2015 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності», виклавши додаток 2 до нього в новій редакції.

2. Відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджується районною радою щорічно, з урахуванням цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова

районної ради                                                                                 Г.М.Угляниця

переглянути додаток до проекту рішення