Пята сесія сьомого скликання

від ________________ 2016 року

Про виконання комплексної Програми

по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування,

та осіб з їх числа в Лубенському районі

на 2013-2015роки та затвердження комплексної

Програми по забезпеченнюжитлом дітей-сиріт,

дітей, позбавлених батьківського піклування,

та осіб з їх числа в Лубенському районі

на 2016-2019роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», районна рада

1. Інформацію районної державної адміністрації про виконання комплексної Програми по забезпеченню житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, затвердженої   рішенням чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 вересня 2012 року, взяти до відома.

3. Районній державній адміністрації забезпечити безумовне виконання комплексної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Лубенському районі на 2016-2019роки.

4. Рекомендувати сільським радам розглянути питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на своїх пленарних засіданнях.

Голова районної ради                                                                                         Г.М.Угляниця

переглянути додаток до проекту рішення