Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

Четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від _______________ 2016 року

Про затвердження мережі навчальних закладів

та установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць

 

Відповідно до статі 43 закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14 Закону України „Про освіту”, враховуючи Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205, Типові штатні нормативи дошкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055, Типові штатні нормативи позашкільних  навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2012 № 1203 з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян на одержання дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити мережу навчальних закладів та установ освіти району з 1 січня 2016 року (додаток 1).

2. Затвердити граничну кількість штатних одиницьнавчальних закладів та установ освіти району з 1 січня 2016 року (додаток 2).

3. Відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити утримання навчальних закладів та установ освіти району та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються районною радою щорічно.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення тридцять другої сесії районної ради шостого скликання від 24 квітня 2015 року «Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та граничної штатної чисельності».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                    Г.М. Угляниця

 

переглянути додатки до проекту рішення