Друк

Проект

Лубенська районна рада

Полтавської області

Тридцять шоста сесія шостого скликання

РІШЕННЯ

від _______________ 2015 року

Про переведення навчальних закладів на

умови самостійного ведення

господарської діяльності та

бухгалтерського обліку

 

        Відповідно до статей 25, 26, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування України», статей 14,17,18 Закону України "Про освіту", розпорядження кабінету Міністрів України від 08.12.2009 № 1564-р "Про першочергові заходи щодо забезпечення розширення автономії загальноосвітніх навчальних закладів", наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2015 №1205 "Про затвердження типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів", листа Міністерства освіти і науки України від 01.06.2015 №1/9-423, розглянувши подання голови районної державної адміністрації, районна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

   1. Перевести з 1 січня 2016 року загальноосвітні навчальні заклади району на умови самостійного ведення господарської діяльності та бухгалтерського обліку.

   2. Рекомендувати відділу освіти райдержадміністрації:

2.1. Внести зміни до структури та штатного розпису відділу освіти райдержадміністрації та загальноосвітніх навчальних закладів у відповідності до вимог Кодексу законів про працю України, типових штатних нормативів у межах планових бюджетних асигнувань та затвердити їх у відділі освіти райдержадміністрації.

2.2. Забезпечити здійснення інших першочергових організаційних заходів для забезпечення автономії навчальних закладів.

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                                                    О.В. Темченко