Тридцять шоста сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про передачу в 2016 році бюджетних

трансфертів між місцевими бюджетами

Лубенського району на централізоване

тимчасове зберігання архівних документів,

що не належать до Національного архівного фонду

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення належного централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, районна рада

1. Прийняти в 2016 році до районного бюджету із сільських бюджетів міжбюджетні трансферти у сумі 150828 гривень для централізованого тимчасового зберігання Лубенським районним трудовим архівом архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Темченку О.В. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2016 році між районною та сільськими радами в строки визначені законодавством України.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                 О.В.Темченко

переглянути додатки до проекту рішення