Тридцять шоста сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про історико - краєзнавчий музей

при Калайдинцівській ЗОШ I-III ст.

ім. генерал-майора Ф.Д.Рубцова

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про музей і музейну справу», розглянувши клопотання відділу освіти районної державної адміністрації від 28.09.2015 «Про передачу в оперативне управління відділу культури і туризму райдержадміністрації історико - краєзнавчого музею при Калайдинцівській ЗОШ I-III ст.ім. генерал-майора Ф.Д.Рубцова», районна рада

1. Перейменувати історико-краєзнавчий музей при Калайдинцівській ЗОШ I-III ст. ім.генерал-майора Ф.Д. Рубцова у Калайдинцівський краєзнавчий музей.

2. Створити Калайдинцівський краєзнавчий музей-філію при Вовчицькому районному краєзнавчому музеї ім. І.І.Саєнка.

3. Передати в оперативне управління відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації приміщення та майно Калайдинцівського краєзнавчого музею-філії при Вовчицькому районному краєзнавчому музеї ім. І.І.Саєнка з 01 січня 2016 року.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                    О.В.Темченко