Тридцять шоста сесія шостого скликання

від ________________ 2015 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 24 квітня 2015 року

«Про затвердження переліку

закладів культури базової мережі

районного рівня та їх граничної

штатної чисельності»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про культуру», Закону України «Про музей і музейну справу», з метою забезпечення реалізації захисту конституційних прав громадян у сфері культури, районна рада

1. Внести з 01 січня 2016 року зміни до рішення районної ради від 24 квітня 2015 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності», виклавши додаток 2, підпункт 2 у наступній редакції «Вовчицький районний краєзнавчий музей ім.І.І.Саєнка – 4,5 шт.од.».

2. Відділу культури районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня та їх штатної чисельності у межах бюджетних призначень, що затверджуються радою щорічно з урахуванням цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                   О.В.Темченко