Тридцять шоста сесія шостого скликання

від ___ жовтня 2015 року

Про передачу в 2016 році

бюджетних трансфертів

між місцевими бюджетами

Лубенського району на безкоштовний

підвіз школярів та вихованців

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території Лубенського району, районна рада

1. Прийняти в 2016 році до районного бюджету із сільських бюджетів міжбюджетні трансферти у сумі 1614114 гривень на безкоштовний підвіз до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Темченку О.В. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2016 році між районною та сільськими радами.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                О.В.Темченко

переглянути додатки до проекту рішення