Тридцять шоста сесія шостого скликання

від _______________ 2015 року

Про районну цільову Програму

забезпечення виконання Лубенською

районною державною адміністрацією

у 2015 - 2016 роках делегованих їй

районною радою повноважень

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою здійснення заходів, спрямованих на ефективне виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень, наданих радою, розглянувши подання районної державної адміністрації, районна рада

1. Затвердити районну цільову Програму забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2015-2016 роках делегованих їй районною радою повноважень (додається).

2. Організацію виконання районної цільової програми забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2015-2016 роках делегованих повноважень районною радою покласти на райдержадміністрацію.

3. Районній державній адміністрації забезпечити інформування районної ради про реалізацію Програми після завершення її дії, у січні 2017 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                             О.В.Темченко

переглянути додатки до проекту рішення