Друк

 

pliavpvaopЗгідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, житлова субсидія призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону. На наступний термін субсидія призначатиметься з 1 травня цього року.

Про це з посиланням на Департамент соцзахисту Полтавської ОДА інформує ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

1. Відповідно до законодавства субсидія не призначається сім’ям, які мають прострочену понад місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). 

З метою призначення субсидії з 1 травня 2019 року на наступний термін у разі наявності заборгованості необхідно терміново вирішити питання її погашення або укласти з надавачем послуг договір реструктуризації боргу.

2. Для призначення субсидії з 1 травня 2019 року на наступний термін необхідно подати до управління соцзахисту за місцем проживання нову заяву та декларацію:

— сім’ям, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають);

— у разі наявності в осіб, з урахуванням яких призначено субсидію, членів сім’ї (чоловіка/дружини, неповнолітніх дітей), які зареєстровані за іншою адресою;

— орендарям та внутрішньо переміщеним особам;

— у разі зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їхньої сім’ї.

Іншим сім’ям право на субсидію буде визначено управліннями соцзахисту без додаткового звернення.

 

За матеріалами сайту ОКІА "Новини Полтавщини"