бовкун

Вітаю з днем народження депутатів районної ради Надію Василівну Савченко та Анатолія Миколайовича Бовкуна. Бажаю іменинникам   здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя. Щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища зігрівали та  завжди були поруч.
Нехай здійснюються  всі плани, в домі  будуть добро і радість,  пліч-о-пліч  ідуть віра, надія і любов, а  будні і свята  будуть яскравими, наповненими щасливими подіями, оптимізмом, повагою,  теплом  і любов'ю, щоб повсякденно, повсякчас було в житті усе гаразд!  

                              Голова районної ради                                                     Г.М.Угляниця
 

 

     уляниця1

      12 листопада у районній раді відбулася чергова сесія, яку провів голова районної ради Григорій Угляниця. Порядок денний пленарного засідання склав 13 питань, розгляд яких тривав близько двох годин. Засідання розпочалося з приємних моментів -   привітання колеги - депутата Лідії Білик з днем народження. Потому, присутні активно включились в роботу.

       Голова районної ради прозвітував про діяльність за період з листопада 2018 року по листопад 2019 року, зосередившись на пріоритетних напрямках роботи   ради, депутатського корпусу, зупинився на сесійній діяльності, прийнятих програмах за рік, співпраці з депутатами обласної та Верховної Рад, які, відстоюючи інтереси виборців в області, столиці, залучали кошти на розвиток району та озвучив першочергові питання з якими вже звернувся до народного депутата по 148 виборчому округу Анастасії Ляшенко, обраної на парламентських виборах цього року - відшкодування витрат на пільгове перевезення за рахунок державного бюджету, фінансування хворих на цукровий діабет, з метою вирішення їх на державному рівні.  Голова ради подякував усім за роботу, закликавши раду 7 скликання до подальшої плідної праці. Звіт одноголосно було взято до відома.

        Заслухано та взято до відома і інформацію керівника Лубенської місцевої прокуратури Юрія Менелюка і заступника начальника Лубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області підполковника поліції Олександра Васільєва. Наразі до керівників правоохоронних органів виникали запитання та побажання щодо подальшого здійснення контролю правоохоронцями за незаконною вирубкою лісосмуг,    забезпечення дієвої співпраці громад з дільничними інспекторами у напрямку контролю громадського порядку та розкриття крадіжок.

      Пріоритетом у розкритті злочинів правоохоронці визначили встановлення в населених пунктах камер відео спостереження, на сьогодні відео фіксація здійснюється лише в трьох сільських радах.

    Було підтримано внесення змін до показників районного бюджету, які здійснено за рахунок трансфертів із обласного та сільських бюджетів та перевиконання дохідної частини районного бюджету. Кошти спрямовано на розвиток основних галузей, вирішення першочергових проблем серед яких забезпечення ліками хворих на цукровий діабет,  утримання закладів охорони здоров"я, виплата заробітної плати  непедпагогічним працівникам та ін.

     Наразі рішенням сесії за рахунок   переданих трансфертів із сільських бюджетів та коштів районного бюджету, що в сумі складають 2162,8 тис.грн. було вирішено найактуальніше на сьогодні питання - погашення заборгованості по енергоносіях у школах району.

     Також рішенням сесії присвоєно черговий ранг посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Угляниці Г.М., заслухано звіти про виконання районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2018 рік,  Програми соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018-2019 роки, Комплексної програми розвитку архівної справи у Лубенському районі за 2018 рік, перепрофільовано та змінено назву Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака у Духівську гімназію шляхом пониження ступеня., затверджено мережу закладів та установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць, передано майно Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Хорошківська сільська рада та ін.

    Затверджено Програму соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2020 рік та районну комплексну Програму розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2019 рік, якою передбачено здійснення поїздок з метою навчання та обміну досвідом, тому, як зауважив голова районної ради Григорій Угляниця, районній раді доцільно почерпнути досвід роботи у однієї з спроможних територіальних громад області, а, отже, у планах – проведення виїзного засідання.

   Пленарне засідання було завершено, як і розпочато на позитивній ноті - виступом Василя Василика, мистецтвознавця, публіциста, кандидата філософських наук, який презентував загалу власний доробок - 200 сатиричних мініатюр, які вмістились у невеликій книжечці, яку за бажанням  міг придбати кожен, написаній автором для військовослужбовців, учасників АТО, щоб підбадьорити українського захисника.

 

1241690604 topper dlya torta

Вітаю з днем народження депутата районної ради Лідію Миколаївну Білик.  Від душі бажаю гарній, привітній жінці здоров’я, радості, ініціативності та дієвості,  життєвих і професійних перемог, людського тепла, внутрішньої гармонії, відчуття душевного комфорту  і  творчого натхнення, а ще  злагоди в родині, дитячих просмішок, які надихають запалюють серце  відданого  педагога. Тож  удачі, здійснення усіх задумів, приємних несподіванок  і тільки яскравої палітри фарб  на життєвому шляху.

 

Голова районної ради                                                    Г.М Угляниця 

 

 

 

 

otkrytki s hrizantemami s dnem rozhdeniya 27 25093701 600x565

Вітаю з днем народження депутата районної ради Альону Володимирівну Черняк.   Бажаю іменинниці міцного здоров»я, позитивної ноти в серці, а ще гарного настрою, сімейного затишку та благополуччя. Нехай кожен день буде сповнений приємними несподіванками, нехай на душі буде тепло, сонячно, комфортно від уваги, любові найрідніших, найдорожчих людей, а  на серці у молодої мами   -  радісно від успіхів малечі!

 

Голова районної ради                                                                                  Г.М.Угляниця

 

інваліди130 жовтня Лубенщина традиційно  приймала гостей з усіх куточків України – тут відбувся фестиваль людей з інвалідністю «Сузір»я мрій», який з року в рік об’єднує людей доброго серця та нескореної вдачі. Зі сцени районного будинку культури фестиваль відкрили голова обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів» Сергій Чумак, голова Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Тетяна Погоріла,   голова міського осередку ГО «Лубни безмежні», голова ГО «Особи з інвалідністю «Лубни. Безмежність» Вікторія Широконос, привітавши усіх учасників із початком творчого сезону та подякувавши владі,  спонсорам за підтримку у проведенні заходу. А після гімну організації, який присутні прослухали стоячи, розпочалася активна концертна частина. І як зауважила ведуча заходу – Вікторія Широконос: «Фестиваль не про інвалідність і не про обмежені можливості, а про творчість сильних духом людей». Цьогорічний фестиваль - це щабель до відбіркового туру ще одного творчого конкурсу «Барви життя», який буде проведено Міністерством культури, тож найкреативні номери знайдуть своє втілення ще на Всеукраїнському фестивалі. Тож впродовж декількох годин на сцені вирувала і пісня, і авторські вірші, і драматичні сценки, і  циркове мистецтво,  і завзятий гумор.   Лубенщина, Київщина, Оржичина, Кременчук, Карлівка, Пирятин, Енергодар – усі ці міста представили цікаві композиції варті аплодисментів та загального захоплення.

інваліди 333

75439351 419344285667320 5749565658505412608 n

Емоційним був виступ енергодарівців, які відвідують Лубенщину третій рік поспіль, демонструють творчі номери і якнайкраще відгукуються про фестиваль. Наразі директор центру соціального обслуговування м. Енергодар Тетяна Сидорик вручила   головам осередків Сергію Чумаку, Тетяні Погорій, Вікторії Широконос символічні подарунки – деревця з бісеру, подякувавши за запрошення та висловивши сподівання, що фестиваль буде і надалі об»єднувати особливих людей з усієї України.

Лунала   для загалу і старосвітська бандура у виконанні студентів Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва.

Кожен з учасників, а їх було близько 50 чоловік, не шкодували, ані сил, ані таланту дарували гарний настрій, спілкувались один з одним, знайомились, адже з роками фестиваль розширює кордони і тут є як постійні учасники, так і новачки, а ще ділились досвідом, як на сцені так і у фоє, де розгорнулась виставка робіт особливих людей з паперу, бісеру, пензля, дерева, олівця.

Тож нехай   фестиваль талантів і далі згуртовує   сильних духом, хай титанічна робота осередків примножується, а у кожному учаснику фестивалю Бог додасть сили, віри і надії!

73399927 2580484218841868 282203759646343168 n