746

Вітаю з днем народження Ольгу Михайлівну Козловську -  добру, щиру жінку, яка очолює одну з  п"ятнадцяти територіальних громад Лубенського району - Вовчицьку.  Має досвід, вміння, бажання працювати для  людей,  вирішувати проблеми  односельців.  Бажаю Вам, Ольго Михайлівно,  життєвої снаги, успішної реалізації усіх ідей, а ще  завжди весняного настрою в душі, який додавав би впевненості у власних силах. Родинного  затишку Вам,  тепла,  добрих справ, яким  би не було краю!

 

Голова районної ради                               Г.М.Угляниця

 

21 березня у районній раді відбулося  спільне засідання постійних комісій з питань соціальної сфери, соціального захисту населення та з питань економіки, транспорту, зв»язку, підприємництва та   управління комунальною власністю, яке провів голова однієї з профільних комісій Сергій Мисник. Участь у засіданні взяли голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко.

Порядок денний   включив у себе 15 питань життєдіяльності району, але на початку роботи комісій заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко вніс пропозицію обговорити питання щодо оплати праці головного лікаря некомерційного підприємства «Лубенський центр ПМСД» Михайла Новаковського.

Активно включившись в роботу,   депутати опрацювали проекти рішення: «Про виконання плану роботи районної ради за 2017 рік»; «Про план роботи районної ради на 2018 рік»; «Про затвердження Положення про вручення презентаційної продукції»; «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» (у процесі обговорення, на посаду голови комісії рекомендовано кандидатуру депутата районної ради Надії Клепач); «Про внесення змін до рішення районної ради від 10.12.2010 року «Про заснування щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка» (грошову винагороду лауреатам премії збільшено до 5 тис. грн., до складу членів журі включено члена Національної спілки художників України Володимира Мірошниченка); «Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2018 рік»( до програми внесено корективи, виключено один з пунктів заходів Програми); «Про передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району»; «Про безоплатну передачу майна»; «Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо недопущення порушення прав учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які не були військовослужбовцями строкової служби, але які гідно виконали свій громадянський обов»язок». Проекти представив голова районної ради Григорій Угляниця.

«Про Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Лубенського району на впровадження енергозберігаючих заходів на 2018-2020 роки» інформував перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

Блок питань галузі освіти порушила начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь: «Про затвердження статуту Жданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Лубенськоїрайонної ради Полтавської області у новій редакції»; «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць»; «Про прийняття будівель, споруд та іншого майна Жданівського ДНЗ «Пролісок» у спільну власність територіальних громад сіл району»; «Про встановлення у 2018 році вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району»; «Про встановлення у 2018 році вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району».

Під кінець засідання голова районної ради Григорій Угляниця ознайомив присутніх з листом, який надійшов від керівників танцювальних колективів «Аміра», «Водограй», «Перлина», батьків дітей, що є учасниками колективів, з проханням виділити кошти на ремонт кабінетів районного будинку культури, де проходять хореографічні заняття, з метою поліпшення умов для проведення дозвілля підростаючого покоління. Тож комісіями рекомендовано відділу культури і туризму райдержадміністрації підготувати відповідне звернення для розгляду його депутатами на сесії, а також звернутися з даною проблемою до міської ради, народного депутата Костянтина Іщейкіна.

 

1508766630 glushakov

 

Найщиріші вітання  з днем народження адресую депутату районної ради, голові постійної комісії з питань соціальної сфери, соціального захисту населення, директору  опорного закладу "Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім Ф.Д.Рубцова" Сергію Івановичу Миснику. Бажаю Вам, Сергію Івановичу, міцного здоров"я, активності, якої Вам не позичати, завзяття, втілення в життя  низки ідей, планів, задумів. Нехай спави, за які беретесь, увінчуються результатом, депутатська діяльність  буде плідною,  навчальний заклад, який очолюєте - процвітає. Тепла Вам, родинного затишку, а ще  підтримки колег, однодумців,  одним словом - надійної команди поруч!

 

        Голова районної ради                                                                                            Г.М.Угляниця   

 

оздоровлення

 

Вітаю з днем народження  сільського голову  Тарандинцівської сільської ради Анатолія Петровича Тітенка. Бажаю ініціативному  керівнику   міцного здоров"я, сил душевних і фізичних для здійснення усіх планів і добрих намірів, націлених  на розвиток громади, яку очолює. Підтримки Вам, гарної команди, нових ідей,  поваги від людей,  родинного затишку і тепла, а ще всього, що робить наше життя цікавим, змістовним, щасливим!

 

                                                   Голова районної ради                                                          Г.М.Угляниця   

 

dscn2822 014 березня, другий рік поспіль, Україна відзначає День добровольця.

На Лубенщині цього дня також вшановували тих, хто став учасником добровольчих формувань, долучився до батальйонів «Айдар», «Азов», «Дніпро 1», «Дніпро 2», хто з барикад Майдану перейшов на барикади Донбасу, гідно виконавши свій громадянський обов»язок, захистивши територіальну цілісність країни у час, коли вона найбільше потребувала і потребує цього.

Урочистій частині передувала нарада в якій взяли участь  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сірячинко, Ігор Нестеренко, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, представники районної ради, ЗМІ, учасники АТО, добровольці.

Офіційну частину було побудовано у вигляді круглого столу: начальник управління праці і соціального захисту населення Наталія Ісаєнко, директор центру соціальних служб у справах дітей, молоді та спорту Ірина Харченко, заступник начальника управління - начальник відділу економічного розвитку , торгівлі, транспорту та залучення інвестицій Любов Логвин, начальник відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Вікторія Зінченко, Тетяна Манжара – начальник відділу активної підтримки безробітних Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості говорили про співпрацю з громадськими організаціями щодо підтримки учасників АТО, добровольців, а також спробували дати відповіді на болючі питання, які хвилювали захисників, серед яких використання свого права на безкоштовний проїзд, оформлення земельних ділянок для ведення ОСГ до 2 га, зменшення соціальних норм населенню, серед яких і учасники АТО, оздоровлення захисників, надання одноразової грошової допомоги з державного бюджету учасникам бойових дій, членам сімей загиблих до Дня Перемоги, працевлаштування військовослужбовців, які повернулися додому із зони проведення АТО та інші. Вичерпавши усі питання порядку денного, на присутніх захисників чекав святковий концерт та вручення нагород.

dscn2828

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, привітала добровольців зі святом, подякувавши їм за мужність та патріотизм. Вона вручила Подяки за активну життєву позицію, героїзм, проявлений на Сході країни у боротьбі за суверенітет та з нагоди Дня добровольця Роману Супуненку, Олександру В»юнацькому, Валерію Реві, Сергію Глущенку, Сергію Власенку.

Медалей «За жертовність і любов до України» удостоєні Сергій Назаренко, Андрій Охріменко, Віктор Бас, Микола Даценко, Роман Чупайда, медалі з технічних причин буде вручено пізніше. Посмертно медалі отримають родичі загиблих Артема Розуменка та Віктора Дмитренка, героїв- добровольців.

Привітав побратимів-патріотів зі святом і голова громадського об'єднання «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Леонід Шабля, висловивши сподівання, що усі проблеми учасників вирішуватимуться, про захисників не забуватимуть.

Гарного настрою усім присутнім додавали пісні про Батьківщину, рідний край, символ України – калину у виконанні народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Чарівниця», Олени Мацак, Катерини Мисник, Віри Тараненко, Юрія Задорожнього, Алли Самозвон и та інших.

А по закінченню концерту   усіх добровольців пригостили смачною кашею