20210917 15384717 вересня у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» виконуюча обов’язки голови Лубенської районної ради Оксана Цимбал разом з головою Лубенської районної державної адміністрації Сергієм Сіряченком взяли участь в урочистих заходах з нагоди святкування 1033-ї річниці заснування міста Лубни та 78-ї річниці визволення Лубенщини у Другій світовій війні.

Привітали лубенців та гостей міста зі святом і вручили ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ районної ради та райдержадміністрації «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення проблемних питань Лубенського району та з нагоди відзначення 1033-ї річниці від заснування міста Лубни та 78-ї річниці визволення Лубенщини у Другій світовій війні»:20210917 160837

- ТИХОВИЧУ ВОЛОДИМИРУ ЄВГЕНОВИЧУ - (директору ДП «Лубенське лісове господарство»);

- ДОРОШЕНКУ СЕРГІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ - (директору Лубенського ЛВУМГ УМГ «Київтрансгаз» ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України»);

- ЧЕБЕРЯКУ МИХАЙЛУ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ - (начальнику Лубенської філій Акціонерного Товариства «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»).

«за активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення проблемних питань Лубенського району та з нагоди відзначення 1033-ї річниці від заснування міста Лубни та 78-ї річниці визволення Лубенщини у Другій світовій війні»:

- ОРОШАН ТЕТЯНІ АНАТОЛІЇВНІ - (депутату Лубенської районної ради,директор відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово – економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії»);

-ТІЦЬКОМУ ЮРІЮ ЮРІЙОВИЧУ - (голові постійної комісії Лубенської районної ради з питань дотримання законності правопорядку та антикорупційної політики, фахівець з економічної безпеки відокремленого підрозділу "Лубенський верстатобудівний завод" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "МОТОР СІЧ").

IMG 20210917 161928 160IMG 20210917 161924 737IMG 20210917 161921 160

12004940 688109507985982 5055328914715058818 nШановні працівники та ветерани лісового господарства Лубенського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.

Адже ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Нині перед вами, дорогі працівники лісової галузі, стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту.  Бажаємо Вам  та вашим родинам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                     Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

ФАРМАЦЩорічно осінь дарує професійне свято українській спільноті провізорів, фармацевтів, науковців, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних виробництв, які разом з фахівцями-медиками постійно піклуються про здоров’я співвітчизників. Саме завдяки вам, вашій наполегливій праці та високому професіоналізму вдається повернути здоров’я, а нерідко й життя, багатьом людям.

Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого морально й духовно та не залишаєте без уваги жодної людини.

У цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Завдяки вашому ентузіазму, професійній майстерності та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні.

Нехай цей день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                           Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

СИДОРЕНКО РОМАН 18 вересня святкуватиме свій день народження  депутат Лубенської районної ради VIII скликання – Сидоренко Роман Миколайовича.

Шановний Романе Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя та родинного затишку. Нехай Ваше життя буде щасливим, кожен новий день наповнюється лише успішними справами і радісними подіями. Нехай підтримка близьких Вам людей супроводжує Вас протягом усього життя. Нехай те добро, яке Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею і Господь благословляє Вас на нові добрі справи!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                                      Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

рятувальникПорятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Дякуємо Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствіє душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Бажаємо щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам. І як можна менше тривожних виїздів!

З повагою,

голова Лубенської районної ради                    Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради