IMG 2799Чебрець українці наділяли магічними властивостями з давніх-давен. Ця рослина споконвіку була для нас символом Батьківщини. Її брали з собою, від'їжджаючи на чужину, як згадку про рідний край. Навіть висушений, чебрець довго зберігає свій неповторний аромат і нагадує про рідну землю, дитинство, витоки роду.

Чебрець є однією із самих цінних лікарських рослин, яка володіє унікальними корисними та лікувальними властивостями. Багато людей, які цінують традиційну і народну медицину вже давно про це знають, та використовують його для профілактики та лікування багатьох захворювань.

z dnem p9 1160x653ПІХОТА!

Скільки сили, мужності та відваги стоїть за цим звичним нам словом. Зараз, як і 8 років поспіль, піхотинці Збройних сил України впевнено і рішуче дають відсіч противнику на найбільш небезпечних ділянках фронту.

Щоденно, вгризаючись в кожен клаптик нашої землі, вони власним потом і кров’ю руйнують загарбницькі плани ворога та завдають йому колосальних втрат.

На жаль, іноді і ціною власного життя. Пам’ять про усіх, хто віддав життя у боротьбі за нашу свободу і незалежність ніколи не згасне.

Кожен з них – Герой.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради бажаю кожному з Вас повернутись додому цілим і неушкодженим, а Вашим рідним – сил та витримки.

Ми обов’язково здолаємо агресора, адже ми на своїй землі і з нами правда.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Слава Піхотинцям!

голова Лубенської районної ради        Тетяна КАЧАНЕНКО

На зображенні може бути: 1 особа та сидитьСьогодні святкує свій День народження депутат Лубенської районної ради Віталій Васильович Роспопов!
Шановний Віталію Васильовичу!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!
Нехай щоденна діяльність буде сповнена успіхів і перемог, відкриває можливість для самореалізації та втілення цікавих ідей.
Зичу впевнено йти наміченим шляхом і неодмінно досягти омріяних цілей. Сімейного благополуччя, злагоди та міцного здоров’я на довгі роки життя!
Мирного Вам неба!
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО
На зображенні може бути: текстШановні науковці та всі, хто вболіває за розвиток науки в Україні !
Від щирого серця хочемо привітати Вас із професійним святом – Днем науки в України! Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з Вами держави, задля добробуту українського народу.
Мирного неба, нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО
Депутати районної ради
На зображенні може бути: у приміщенніЗ нагоди Міжнародного дня музеїв та Всесвітнього дня вишиванки голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко разом з заступником голови Оксаною Цимбал, відвідали Вовчицький народний істерико-краєзнавчий музей імені І. І. Саєнко в селі Вовчик, де представлені вироби місцевих майстринь – вишивальниць.На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
Зустрілися з працівниками музею. Тетяна Петрівна подякувала колишньому працівнику музею Леоніду Бондаренку, який доклав багато власних зусиль при капітальному ремонту музею та відновленню музейних експонатів.
Можливо, це художній твір 2 людини, люди стоять та дерево“Вишиванка — давно вже не тільки частина національного одягу. Вона є одним із найвпізнаваніших елементів нашої спадщини, символом волі та любові до України. Нехай сьогодні вишиванка стане нагадуванням, що ми всі єдині і консолідовані, як ніколи.”, — зазначила Тетяна Качаненко.
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні