255 1

Весняної пори, коли сонечко радує першим теплом, а   повітря чарує свіжістю, легеньким подихом вітру   ювілейний день народження зустрічає   в.о. начальника організаційного відділу виконавчого апарату Лубенської районної ради Лариса Анатоліївна Шкарбань. Мабуть, невипадково ювілярка народилася навесні, ввібравши в себе плеяду найкращих рис, притаманних цій порі – сонячна, доброзичлива, відкрита. ЇЇ поважають за щирість і професіоналізм, творчий підхід до справ та вміння прийти на допомогу кожному, поділитися досвідом і знаннями, а старанність, бажання самовдосконалюватись є яскравим прикладом для колег.   Тож нехай з обличчя не зникає посмішка, енергійність, життєлюбство - б’ють ключем, а душевність, доброта та щирість – примножуються, розширюють коло спілкування, надихають на несподівані вчинки, гарні справи. Хай в домі панують тепло, злагода та повага, атмосфера добра та взаєморозуміння найдорожчих та найрідніших людей. Хай здійснюються найзаповітніші мрії, щоб іменинниця відчула себе по-справжньому щасливою!

Голова районної ради                                                                        Г.М.Углягниця

9 квітня команда Євгена Клопотенка презентуватиме на Полтавщині Проект «Нове шкільне харчування».

55539228 CustomЇжа може бути корисною і водночас смачною! У цьому переконують учасники команди Проекту Євгена Клопотенка – відомого кулінарного експерта, переможця кулінарного шоу «Мастершеф».

Нова українська школа – це не тільки зміна філософії освітнього процесу. Це важливі нововведення і в системі харчування дітей. Збалансоване меню смачної і корисної їжі не вимагає додаткових витрат із бюджету батьків чи освітніх закладів. Більше того, воно складається практично із тих же продуктів, які традиційно входять до раціону дитячого харчування.

Кулінарний експерт Євген Клопотенко разом із командою узявся за реалізацію проекту покращення харчування в шкільних їдальнях.

Головне завдання – створення сучасного збірника рецептур страв, які будуть до смаку учням, відповідатимуть критеріям здорового харчування і які можна буде використовувати у всіх шкільних їдальнях. Цей проект вже успішно втілюється в Україні.

На Полтавщині ініціаторами започаткування Проекту виступила Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавською обласною радою, командою Проекту Євгена Клопотенка та за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації.

9 квітня 2019 року об 11.00 на базі Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру (м. Кобеляки, вул. Полтавська, 29) відбудеться презентація проекту за участі команди Євгена Клопотенка, представників Полтавської обласної державної адміністрації та обласної ради.

На захід вже зареєструвалися представники понад 100 навчальних закладів області.

Запрошуємо до участі усіх зацікавлених осіб та представників ЗМІ!

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради

039 800x445Вітаю з днем народження депутата районної ради, голову СФГ «Діброва», волонтера Олексія Федоровича Коваленка. Бажаю депутату-аграрію, людині активної життєвої, громадської та громадянської позиції бути завжди при гарному настрої та доброму здоров’ї. Нехай любов до землі, небайдужість до людей, їх проблем, готовність відстояти інтереси громади, почути та подати руку односельцям, захисникам на передовій додають впевненості у власних силах, бажання працювати, не зупинятись на досягнутому та брати всі позитиви від життя. Зі святом!

Голова районної ради                                                      Г.М.Угляниця

гармаш

З теплом сонячних променів, весняним  позитивом зустрічає свій ювілейний  день народження гарна, щира жінка, депутат районної ради Наталія Васлівна Гармаш.  В її особі поєднуються  найкращі  людські риси – доброта, чуйність, відкритість,  вміння  допомагати людям,  адже не один рік  пропрацювала  лікарем, тай сьогодні  нікому не відмовить у слушній  пораді, тож своєю небайдужістю та компетентністю заслужила  повагу і авторитет в районі. Бажаю ювілярці, щоб не міліла криниця душевної доброти, щоб  повсякчас  супроводжував гарний настрій, енергійність, дієвість, щоб підтримували  та надихали рідні люди, а  у серці завжди буяла весна.

Голова районної ради                                                        Г.М.Угляниця

вовчикЩиро вітатаю з днем народження сільського голову Вовчицької  сільської ради Ольгу Михайлівну Козловську!

Вітаючи Вас з цим особистим святом,  Ольго Михайлівно, зичу  здійснення всіх планів та задумів!

Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Нехай людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

Голова районної ради                                               Г.М.Угляниця