Без названияПочинаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року №855/98 щороку в третю суботу квітня18042020001 в Україні відзначають Всеукраїнський День довкілля на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево-Життя».

Мета цього свята – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі.

Довкілля – всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Вода, повітря, земля, флора та фауна – це все довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю папірця чи недопалку до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових підприємств, що отруюють повітря; від зірваних первоцвітів до вирубаних гектарів лісів.

Найбільша шкода навколишньому природному середовищу здійснюється громадянами через низький рівень екологічної свідомості та культури поведінки на природі, їх байдужості до майбутнього нашої держави.

Тому в цей день необхідно своїми діями та активною громадянською позицією долучитися до проведення заходів по покращенню довкілля. Просимо Вас не бути байдужими і у цей день ліквідуйте стихійні звалища у громадських місцях чи приберіть прибудинкову територію, посадіть дерево чи упорядкуйте клумбу. Адже це наша країна і нам із вами у ній жити, а чи буде у ній чисто і затишно залежить від кожного з нас.

IMG 2878         Структурний підрозділ «Лубенська станція переливання крові» КП «Полтавська ОСПК» ПОР з 12 по 16 квітня 2021 року проводив тижневик добровільної дачі крові. Метою акції є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України. Тож сьогодні заступник голови Лубенської районної ради Циганенко Олександр долучився до цієї акції, щоб власним прикладом продемонструвати, а також популяризувати здоровий спосіб життя.

IMG 2879                  Донорство – це не тільки про здачу крові чи її компонентів. Донорство – це про людину, її турботу про себе та емпатію до довколишніх. Це про обмін дорогоцінною енергією, що міститься в кожній краплині крові та води, які є основою життя.

Як зауважив Олександр Миколайович, що добровільна здача крові — це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави. Донор дарує шанс на збереження життя та одужання, ще один день народження.

Інформація (ДОДАЄТЬСЯ)

Emblem   На адресу Лубенської районної ради надійшла відповідь від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у  сферах енергетики та комінальних послуг (НКРЕКП).

Пропонуємо до ознайомлення текст листа (додається) з додатком 1, 2, 3, 4

Мотрич

Сьогодні свій День Народження відзначає депутат Полтавської обласної ради VIII скликання від 148 виборчого округу Юрій Миколайович Мотрич.

Щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                         Тетяна Качаненко