ліцейЗ 16 по 20 травня 2019 року в с.Вельбівка Гадяцького району проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл ("Джура").
До участі долучилося 40 роїв. Це найбільший показник за всі роки проведення гри на Полтавщині.
Програма насичена, за 4 дні передбачала 10 видів змагань, 8 з яких ідуть у загальний залік. Серед них конкурси: впоряд, надання першої домедичної допомоги «Рятівник», стрільба з пневматичної зброї, відун, пластун, силові змагання, метання учбової гранати, туристична смуга перешкод, конкурс біваків, мистецький конкурс «Ватра» та конкурс звітів роїв «Книга звитяг».
Лубенський район на даних змаганнях представляв рій «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф.Мицика» у складі: Василенко Катерина, Шостак Денис, Безкровний Богдан, Мищенко Ярослав, Зінчук Костянтин, Кочерга Юрій, Назарець Денис та Копайленко Анна.
У запеклій боротьбі серед 40 роїв з усієї Полтавської області наші учасники показали такі результати:
- конкурс «Силові змагання» - 1 місце (керівник Шостак В.М.)
- інтелектуальний конкурс «Відун» - 1 місце (керівник Карпенко Л.В.)
- конкурс «Туристична смуга перешкод» - 1 місце (керівник Ткачук С.В.)
- конкурс звітів роїв «Книга звитяг» - 1 місце (керівник Костюк Т.Л.)
- конкурс «Впоряд» - 2 місце (керівник Шостак В.М.)
- конкурс таборування «Бівак» - 2 місце (керівник Шлапко В.О.)
- конкурс «Рятівник» - 3 місце (керівник Шлапко В.О.)
- мистецький конкурс «Ватра» - 4 місце (керівник Шлапко В.О.)
- конкурс «Стрільба з пневматичної зброї» - 6 місце (керівник Іващенко М.А.)
- конкурс «Пластун» - 6 місце (керівники Костюк Т.Л. та Семенюта Г.О.)
У загальному заліку рій «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф.Мицика Лубенської районної ради Полтавської області» з відривом у 49 балів вибороли І місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл ("Джура").
Вітаємо учнів та керівників з високими результатами і бажаємо успіхів на ІІІ (Всеукраїнському) етапі, який проходитиме з 3 по 14 липня 2019 року в Дніпропетровській області!#dzhura_2019

 

Тишки Діброва

Колектив «Діброва» нагороджений Дипломом І ст., а також Почесною відзнакою Європейської асоціації фольклорних фестивалей ЕАFF – Офіційного партнера ЮНЕСКО   4-5 травня у м. Чернівці відбувся ІІІ чемпіонат України з фольклору, до участі в якому був запрошений і народний аматорський фольклорний колектив «Діброва» Тишківського будинку культури (керівник Галина Баленко). Зауважимо, що наші талановиті землячки успішно подолали високу планку двох попередніх чемпіонатів у м. Харкові та Вінниці і стали переможцями творчих змагань широкого масштабу. І цього разу наші самодіяльні артисти підкорили серця глядачів і членів журі неперевершеним виконанням старовинних пісень: петрівки «Ходить кінь воронний» та строкової «Ой матінко-зірко». Колектив «Діброва» нагороджений Дипломом І ст., а також Почесною відзнакою Європейської асоціації фольклорних фестивалей ЕАFF – Офіційного партнера ЮНЕСКО.

 

   бібліотека день Європи Як завжди, креативно, натхненно і на одному диханні 16 травня 2019 року в центральній  бібліотеці імені Володимира Малика відбулася клубна зустріч, в ході якої представники старшого покоління разом з молоддю та дітьми відзначили день Європи в Україні 2019. Цього року його святкуватимуть у суботу 18 травня. До заходу долучилися і найповажнішого віку мешканці Лубенщини, в тому числі ті, чиї життя торкнулася Друга світова війна і хто постраждав від нацизму.  Організували захід районна книгозбірня і Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

      Приємно, що більшість учасників прийшли у вишиванках і тим самим створили подвійне свято! Адже в цей день відзначалося всеукраїнське свято - День вишиванки, покликане зберегти традиції носіння національного одягу.

військкомат

 

мануйленко

Вітаю з днем народження сільського голову Снітинської сільської ради Сергія Олександровича Мануйленка. Бажаю імениннику  міцного здоров’я, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо мешканців населених пунктів Снітинської  сільської ради.
Хай Вас, Сергію Олександровичу,  підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та впевненість у власних силах!

 

Голова районної ради                                                                Г.М.Угляниця