Для участі у конкурсі заявник подає весь пакет документів через онлайн-платформу Smart Region Полтавської області. Для цього необхідно виконати авторизацію за допомогою Bank ID або Mobile ID (Київстар, Vodafone), або ЕЦП (електронний цифровий підпис), повідомляють у Smart Region.

Завершення прийому проектних заявок – 14 травня (включно).

Інвествідділ Полтавської обласної ради

 

 

Голос України» опублікував Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (№№ 540-IX).

Документ надає можливість проводити дистанційні засідання колегіальних органів місцевого самоврядування:

1) пленарні засідання місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференцій (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування;

2) у разі відсутності у регламенті ради, виконавчого комітету ради, положенні про постійні комісії порядку проведення дистанційних засідань, такий порядок визначається сільським, селищним, міським головою, а у випадках, передбаченим цим Законом, особою, яка виконує ці повноваження чи головує на засіданні колегіального органу, до внесення змін у відповідний регламент чи положення;

361253b27d786346811a40e5ef4bcae5

 

56d75560ff1a34cb04b61c3f8f1cc3a9З 6 квітня в Україні діятимуть нові карантинні обмеження. До більш суворіших нововведень Кабінет міністрів вдається, аби убезпечити українців від пандемії.

Якими будуть нові карантинні обмеження:

- заборона перебування у громадських місцях без маски чи респіратора;

- заборона ходити групою понад двоє людей, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- заборона дітям до 14 років перебувати у громадських місцях без батьків чи опікунів, або повнолітніх родичів;

- заборона відвідувати спортивні майданчики;

photo 2020 03 31 16 11 51