№ п/п Назва сільської ради Прізвище, ім`я , по батькові сльського голови, старости № телефона Прізвище, ім`я та по батькові секретаря сільської ради № телефона
1. Засульська

Білошапка

Віра

Іванівна (староста сіл Березівка, Тотчине, Кревелівка, Шинківщина)

95-7- 31

 

 
2. Березотіцька

Білокур

Надія

Володимирівна

90-6- 31

Пузь

Надія

Іванівна

90-6- 31
3. Бієвецька

Остапенко

Ніна

Андріївна

96-7- 31

Карпець

Наталія

Василівна

96-7- 31
4. Засульська

Бачевський 

Сергій 

Володимирович (староста сіл Вищий Булатець, Кононівка, Чуднівці, Нижній Булатець, Малий В"язівок) 

99-2- 42

 

 
5. Вовчицька

Козловська

Ольга

Михайлівна

91-1- 42

Дараган

Валентина

Вікторівна

91-1- 31
6. Засульська

Сердюк

Григорій

Миколайович (староста сіл Войниха, Куп"єваха, Піски, Тернівщина) 

94-6- 31

 

 
7. Духівська

Далада

Валентина

Григорівна (староста)

94-1- 42

Костюкевич

Галина

Іванівна

94-1- 31
8. Жданівська

Пономаренко

Наталія 

Михайлівна

93-7- 42

Коваленко

Тамара

Іванівна

93-7- 31
9. Засульська

Бондаренко

Сергій

Іванович

30-26

Іванова

Оксана

Григорівна

92-416
10. Ісковецька

Романюта

Микола

Васильович

94-2-31

Якименко

Леся

Миколаївна

94-2-31
11. Калайдинцівська

Ґава

Василь

Олексійович

93-1- 42

Шевченко

Неоніла

Григорівна

93-1- 31
12. Засульська

Ночовний

Валерій

Миколайович (староста сіл Литвяки, Жовтневе, Червоні Пологи) 

94-4-31

 

 
13. Засульська

Дзюба

Микола

Антонович (староста сіл Мацківці, Мацкова Лучка)

95-1- 42

 

 
14. Засульська

Шевченко

Марія

Іванівна (староста сіл Мгар, Вільшанка, Луки)

99-1- 31

 

 
15. Засульська

Король

Марія

Юхимівна (староста сіл Михнівці, В"язівок, Олександрівка, П"ятигірці, Терни)

97-1- 42

 

 
16. Засульська

Кісенко

Лариса

Миколаївна (староста сіл Новаки, Пишне)

32-43

 

 
17. Новооріхівська

Ігнатенко

Станіслав

Миколайович

91-4- 80

Іванченко

Ольга

Борисівна

91-3- 31
18. Засульська

Розумій

Олександр

Іванович (староста сіл Оріхівка, Барвінщина, Крем"янка, Матяшівка, Свічківка, Стадня) 

98-1- 31

 

 
19. Окіпська

Кириченко 

Ніна 

Миколаївна

93-7-32

Чухно

Мирослава

Василівна

93-7-32
20. Остапівська

Остапко

Петро

Миколайович

98-6- 31

Босенко

Валентина

Іванівна

98-6- 31
21. Снітинська

Мануйленко

Сергій

Олександрович 

93-3-31

Косенко

Наталія

Іванівна

93-3- 31
22. Тарандинцівська

Тітенко

Анатолій

Петрович

96-1-31

Демченко 

Людмила 

Іванівна

96-1- 31
23. Тишківська

Шапаренко

Василь

Іванович

90-2- 42

Ахременко

Геннадій

Єгорович

90-2- 42
24. Хорошківська

Бровко

Микола

Олександрович

97-6- 42

Феєр

Людмила

Василівна

97-6- 42
25. Шеківська

Горбань

Олена

Олександрівна

97-6- 46

Гармаш

Тетяна

Анатоліївна

97-6- 46
26. Засульська

Яременко

Ігор

Іванович (староста сіл Шершнівка, Назарівка)

93-5- 31