Проблемні питання бізнесу нещодавно обговорили під час зустрічі начальника Лубенської ОДПІ Олександра Коломійця з представниками бізнесових кіл Лубенщини.

Втілення в життя ідеології відкритості, довіри й партнерства у стосунках між платниками податків та податківцями – один із головних напрямків роботи сьогодення. 

 

 

Олександр Коломієць відмітив, що ставка податкової - на розвиток технологій, на втілення кращих зразків сучасного обслуговування платників податків. У своїй роботі Міністерство доходів керується принципом: сплата податків повинна бути для платника простою та зручною процедурою. Покращення умов ведення бізнесутакож забезпечене за рахунок значного скорочення кількості податків та зборів із прийняттям Податкового кодексу і зниження сумарного податкового навантаження.

Присутні мали можливість безпосередньо звернутись до керівника податкової інспекції і отримати відповіді на питання, які їх турбували.     Крім того, під час зустрічі мова йшла про працедавців, які намагаються максимально економити кошти, сплачуючи заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімального рівня або зарплату „в конвертах”. Одне із завдань податківців – протидія цьому явищу,яке негативно відбивається на надходженнях до бюджету і порушує права громадян на безпечні та здорові умови праці, на відпочинок і захист від незаконного звільнення.

Під час зустрічі начальник Лубенської ОДПІ поінформував присутніх про здійснення ребрендингу інтерактивного сервісу «Пульс податкової». Відтепер Міністерство доходів і зборів приймає звернення представників бізнесу не тільки з податкових, а й з митних питань.

     Подібні зустрічі керівництва інспекції з представниками бізнесу покликані створювати нову культуру взаємовідносин рівноправних партнерів. Отримані зауваження та пропозиції мають важливе значення для подальшого налагодження партнерських стосунків.

Після закінчення зустрічі Олександр Коломієць провів брифінг для присутніх ЗМІ, в ході якого він повідомив про стратегічні плани Міндоходу та податкові реформи.

Лубенська ОДПІ