Під таким гаслом 6 липня в Києві пройшов Всеукраїнськийфорум працівників Міністерства доходів і зборів України, присвячений обговоренню пріоритетних напрямів роботи Міністерства доходів і зборів України. У роботі форуму взяли участь працівники міністерства та керівники територіальних органів Міндоходу, в тому числі і Лубенської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Президент України Віктор Янукович у своєму вітанні учасників форуму зазначив: «Важливим завданням сьогодення є реалізація державної політики, спрямованої на створення сприятливого бізнес-клімату, прискорення процесу дерегуляції та забезпечення свободи підприємництва. Міністерству належить особлива роль у здійсненні цих перетворень.»

 

На форумі Міністр доходів і зборів Олександр Клименко окреслив місію, бачення, принципи роботи. Він зазначив, зокрема, що процес створення Міністерства доходів і зборів в цілому завершений. Затверджена структура та чітко визначені функції, сформовано кадровий склад, розпочато повноцінне функціонування  територіальних органів.

«Завдяки об’єднанню податкового і митного аудиту у нас також  є унікальна можливість контролювати фактичний рух товарів від кордону до покупця. І ми повинні використовувати її на повну потужність.

Із створенням Міністерства відбулася не просто зміна назви податкової міліції. У  відповідності до викликів часу, роботи в умовах нового Кримінального процесуального кодексу, появи нових схем ухиляння від оподаткування, в тому числі за рахунок інтернет-технологій та електронних систем,  була проведена якісна  реформа цього структурного підрозділу.

Відтепер головною зброєю Управління фінансових розслідувань у боротьбі із податковими злочинами є не силові, а інтелектуальні методи, сучасні  IT-технології та аналіз.

Ми запроваджуємо клієнтоорієнтований підхід, не тому що це модно. А тому що створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки» - підкреслив очільник міністерства.

Робота у таких напрямах зробить податкову і митну політику стабільною, прозорою і передбачуваною. Україна зможе досягти суттєвого підвищення рівня життя громадян та посісти гідне місце серед держав Європи та світу.

Лубенська ОДПІ Головного управління

Міндоходів у Полтавській області