Відповідно до вимог Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального  розвитку України", Постанови  Кабінету Міністрів України від 26.04.2003№621 "Про розроблення прогнозних і  програмних документів економісного і соціального  розвитку та складання проекту державного бджету" відділом агропромислового і економічного розвитку Лубенської  райдержадміністрації  проводиться робота  по розробці проекту  Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2020 рік. В основу Програми мають бути покладені ключові положення Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року, затвердженої  рішенням шостої позачергової сесії  облсної ради шостого скликання 2015 року.

З метою якісної підготовки окремих розділів проекту Програми  закликаємо депутатів  районної  ради та всіх небайдужих громадян подавати конкретні пропозиції щоддо економічного та соціального розвитку району у 2020 році.

Пропозиції приймаю.ться до 15 грудня 2019 року за адресою:пл. академіка Олексія Бекетова, 19( каб.15) м. Лубни. Довідки за телефоном:77-471