Міністерство оборони України                              

ЛУБЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ                                

ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ                              

ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ                                        

       Код ЄДРПОУ   0987566

вул. .Монастирська 38, м. Лубни

     Полтавської області, 37500,

тел. (053615) 24-08, факс 71-024

       12.04.2019 р. № 674/1                                                                                      

 

Про хід весняного призову громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, Національної Гвардії України та інших військових формувань йшлося на відкритому засіданні призовної комісії яка 11 квітня 2019 року відбулася в стінах Лубенського районного військового комісаріату де обговорили хід проведення заходів призовної кампанії, яка триватиме з 1 квітня по 30 червня поточного 2019 року.

Плановий медичний огляд юнаків 1992 – 2001 років народження, які мешкають та зареєстровані на території Лубенського району та міста Лубни розпочався з 01 березня 2019 року. Призов громадян на строкову військову службу включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.

Наголошено, що всі військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучатися не буде. Також було уточнено, що за юнаками, які на момент призову офіційно працевлаштовані, буде зберігатися робоче місце та середньомісячна заробітна плата.


Військовий комісар Лубенського РВК підполковник           В.ПИЦЯК