Друк

 

     Відповідно до вимог Закону України  "Про державне  прогнозування  та розроблення програм економічного  і соціального розвитку України", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про  розроблення  прогнозних і  програмних документів еколномічного і соціального розвитку  та складання  проекту  державного  бюджету" управлінням  агропромислового і економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій   Лубенської райдержадміністрації  проводиться робота по розробці проекту Програми  економічного і соціального  розвитку Лубенського району на 2019 рік.

    В основу  Програми мають бути покладені  ключові положення  Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року, затвердженої  рішенням  двадцять шостої позачергової сесії  обласної ради шостого скликання від 16 січня 2015 року.

   З метою якісної  підготовки  окремих розділів проекту Програми, депутати  районної ради та  всі небайдужі громадяни можуть подавати  конкретні пропозиції  щодо економічного  та соціального розвитку  району у 2019 році.

    Пропозиції приймаються до 1 грудня 2018 року за адресою: пл. академіка Олексія Бекетова, 19 (каб. 15), м.Лубни. Довідки за  телефоном: 77-471