ДОДАЄТЬСЯrro 11

    Голова районної ради Тетяна Петрівна Качаненко підписала розпорядження про скликання п’ятої  сесії районної ради восьмого скликання, пленарне засідання якої відбудеться  18 червня   2021 року о 10.00  годині в приміщенні районної ради (м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова,19).dep

На розгляд сесії винести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2020 р. «Про постійні комісії Лубенської районної ради восьмого скликання».
 2. Про внесення змін до складу президії районної ради.
 3. Про членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».
 4. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо запровадження змін до системи призначення субсидій.
 5. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності врегулювання на законодавчому рівні питання подальшого функціонування і забезпечення повноважень районної ради.
 6. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту сімей з дітьми, забезпечення охорони материнства і дитинства та подолання демографічної кризи.
 7. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації та обласної ради щодо незабезпеченості коштами на утримання районної ради.
 8. Про звіт щодо виконання довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014 – 2020 роки.
 9. Про передачу коштів по спеціальному фонду (власні надходження), дебіторської та кредиторської заборгованості відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації до відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
 10. Про передачу коштів по спеціальному фонду (власні надходження) та дебіторської заборгованості із відділу культури Хорольської районної державної адміністрації до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області.
 11. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Лубенського районного трудового архіву.
 1. Про передачу у власність Оржицькій селищній територіальній громаді майна, що знаходиться на балансі місцевого осередку громадської організації ВФСТ «Колос».
 2. Про передачу у власність Хорольській територіальній громаді автомобілів, що обліковуються на балансі відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації придбаних за рахунок коштів районного бюджету.
 3. Про передачу у власність Хорольській територіальній громаді майна, що обліковується на балансі відділу освіти, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації придбаного за рахунок коштів районного бюджету.
 4. Про затвердження Статуту Комунальної установи – редакція Міськрайонного радіомовлення «Радіо – Лубни».
 5. Про передачу у власність Хорольської територіальної громади автомобіля, що обліковується на балансі відділу культури Хорольської районної державної адміністрації.
 6. Про передачу відділом освіти Лубенської районної державної адміністрації на баланс Лубенської районної ради майна, що було придбане за рахунок коштів районного бюджету.
 7. Про передачу у власність Лубенській територіальній громаді автомобіля, що обліковується на балансі відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації.
 8. Про передачу у власність Ромоданівській селищній територіальній громаді шкільного спеціалізованого автобуса.
 9. Про передачу у власність Лубенській територіальній громаді майна, що обліковується на балансі Лубенського районного трудового архіву.
 10. Про передачу відділом культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації на баланс Лубенської районної ради майна, що було придбане за рахунок коштів районного бюджету.
 11. Різне.

 

best practicies Customhttps://oblrada-pl.gov.ua/index.php?option=com_content...

З метою оперативного інформування громадськості, залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу обєктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації,  повідомляє про проведення в електронній торговій системі  ProZoro. Продажі аукціону з продажу обєкту  державної власності малої приватизації, а саме:

обєкта незавершеного будівництва - будинку оператора ГРС літ.А1 "а", сарай літ. "Б", вбиральня літ. "В", за адресою : Полтавська обл., Пирятинський район, с.Каплинці, вул. Гагаріна, 19 А та перебуває на балансі ПрАТ  "Каплинцівське" (код за ЄДРПОУ 05529308) відбудеться 28 травня 2021 року, час проведення - 12:11 год. Стартова ціна -  11239,92 грн.

Детальна інформація про обєкт: