Голова районної ради Тетяна Петрівна Качаненко підписала розпорядження про скликання чергової другої сесії районної ради восьмого скликання, пленарне засідання якої відбудеться  23 грудня  2020 року о 10.00  годині в приміщенні районної ради (м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова,19).

На розгляд сесії буде винесено наступні питання:

 1. Про районний бюджет на 2021 рік.
 2. Про затвердження Регламенту Лубенської районної ради.
 3. Про Президію районної ради.
 4. Про внесення змін та доповнень до рішення 47 позачергової сесії Оржицької районної ради сьомого скликання № 791 від 21.10.2020 р. «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради».
 5. Про внесення змін та доповнень до рішення 47 позачергової сесії Оржицької районної ради сьомого скликання № 792 від 21.10.2020 р. «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради».
 6. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад Лубенського району у комунальну власність Пирятинської міської ради.
 7. Про зняття з балансу Лубенської районної ради адміністративного приміщення та допоміжних приміщень, що знаходяться за адресою: площа академіка Олексія Бекетова, будинок 19, м.Лубни, Полтавської області та передачу у Лубенську міську територіальну громаду.
 8. Про внесення змін до рішення «Про районний бюджет на 2020 рік».
 9. Про затвердження розпорядження голови Оржицької районної державної адміністрації.
 10. Про внесення змін до показників Пирятинського районного бюджету на 2020 рік.
 11. Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

12.Різне.

 

15 грудня 2020 року  продовжить свою роботу перша сесія Лубенської районної ради 8 скликання. Друге пленарне засідання  першої сесії  районної ради відбудеться о 10.00 год. за адресою (м.Лубни пл.академіка Олексія Бекетова,19, велика зала адміністративного приміщення Лубенської районної ради).   

 

На  виконання Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" проведено підготовку ЗАЯВ про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки Прооектів  Генеральних плані сіл Калайдинці та Клепачі Лубенського району, Полтавської області.

Ознайомитись із заявами  можна в приміщенні Калайдинцівської  сільської ради  Лубенського району Полтавської  області за адресою: 37525 Лубенський район, с. Калайдинці, вул. Рубцова,34  конт. тел. (05361)93-142; 93-131. строк громадського обговорення для надання  зауважень і пропозицій у письмовому та електронному вигляді ВСТАНОВЛЕНО 15 ДНІВ.

Зауваження  та пропозиції надаються  у друкованому та  письмовому вигляді до Калайдинцівської сільської ради або  на електронну  пошту e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Голова районної ради Григорій Угляниця підписав розпорядження про скликання позачергової сорок сьомої сесії районної ради, пленарне засідання якої відбудеться  12 листопада  2020 року о 10.00  годині в приміщенні районної ради (м.Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова,19).

На розгляд сесії буде винесено наступні питання:

- Про встановлення тарифу  на послугу постачання теплової  енергії для Березотіцької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської  районної ради;

- Про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району  на 2020 рік;

- Про передачу майна, що належить  до спільної власності  територіальних  громад сіл району;

- Про затверждення розпорядження голови районної ради "Про  звільнення  директора  комунального підприємства "Вектор" Кісіль Р.О.";

- Про затвердження розпорядження голови районної ради "Про затвердженя  протоколу аукціону".